Apartament ne kompleksin "Touch of the Sun" - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament ne kompleksin “Touch of the Sun”

Për Qira
5
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament ne kompleksin “Touch of the Sun”, 500m larg TEG. Apartamenti është i përbërë nga 1 dhomë ndenje e madhe, kuzhinë e ndarë, depo, 3 dhoma, 3 tualete dhe një kopësht dhe një verandë . Arredimi i këtij apartamenti është bashkëkohor . Kompleksi ofron një mjedis relaksues me gjelbërim dhe ofron të gjitha kushtet për një jetesë të qetë familjare (park lojrash, pishinë verore, kinema, palestër).
Sipërfaqja e këtij apartamenti është 190 m2 dhe 120 m2 verandë.

Distanca nga qendra e qytetit te tiranës eshte 3.6km dhe është e aksesueshme shumë lehtë nga autostrada Tiranë-Elbasan.
Parkim i përfshirë

Taget mbi pronën