Apartament në shitje mbrapa Fakultetit të Shkencave të Natyrës - Homeland.al
158.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 122m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament në shitje mbrapa Fakultetit të Shkencave të Natyrës

Për Shitje
17
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 3
Property size icon Sipërfaqja e pronës 122m2
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra: 7 minuta
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament në shitje mbrapa Fakultetit të Shkencave të Natyrës. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi(një nga dhomat me garderobë brenda) ,kuzhina gatimit e veçuar me nje ishull ne mes, tre banjo (një në korridorin kryesor dhe 2 në dhomat e gjumit. Pallati ka adminstrim të mirë me ujë dhe drita 24 ore.Ka mundësi blerje të një garazhi në katin -2. Çmimi i shitjes është 158’000€, por i negociueshëm.

Taget mbi pronën