Apartament në shitje në Residencë, pranë Vet Hospital - Homeland.al
408.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 215m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament në shitje në Residencë, pranë Vet Hospital

Për Shitje
30
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 3
Property size icon Sipërfaqja e pronës 215m2
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament në shitje në një Residencë pranë spitalit të kafshëve, tek Rruga Mustafa Xhabrahimi. Apartamenti ndodhet në katin e 4 dhe të fundit të një nga ndërtesave të residences dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 3 tualete dhe një sallon spacioz.
Vendi ku ndodhet kjo residencë ka privatësi, kontakt me natyrën në të gjitha drejtimet dhe hapësira të përbashket të gjelbërta.

Taget mbi pronën