Apartament në shitje në Vlorë, pranë Marina Bay - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament në shitje në Vlorë, pranë Marina Bay

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Apartament në shitje në Vlorë, pranë Marina Bay.
Standardi i ndertimit eshte nder me bashkohoret dhe nje nder ndertimet me te mira ne qytetin e Vlores.
Sistem kapot dhe termoizolim qe ruan temperature e apartementit.

Lehtesira ne aksesimin e te gjitha faciliteve qe ofron kompleksi si:

– Pishine Verore
– Pishine Dimerore per te rritur dhe femije
– Kend madheshtor lojerash “Jungle Land”
– Resoranti “Perla e Jonit ” dhe Lounge “Roof top” brenda kompleksit
– Parkim falas dhe ambjenti i survejuara me roje private 24 H

Taget mbi pronën