Apartament në shitje përballë Pallatit të Brigadave,Sauk. - Homeland.al
284.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 153.28m2
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament në shitje përballë Pallatit të Brigadave,Sauk.

Për Shitje
61
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 153.28m2
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2022
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament në Sauk, përballë Pallatit të Brigadave.
Ambienti organizohet në 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 kuzhinë + dhomë ndenje.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati 3-katesh i cili është në proces punimesh.(fazë karabinaje)
Prona është pjesë e një kompleksi me godina banimi 2 dhe 3 kate mbi tokë si dhe 2 dhe 3 kate nën tokë për parkime dhe banim.

Taget mbi pronën