Apartament 3+1 në shitje pranë Ish-Gardës - Homeland.al
400.200
Property size icon Sipërfaqja e pronës 174m2
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 3+1 në shitje pranë Ish-Gardës

Për Shitje
17
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 174m2
Property floor icon Kati: 11
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament në shitje pranë Ish-Gardës, me akses të menjëhershëm me Parkun e Liqenit, Zonën e Ish-Bllokut. Ambienti është organizuar në nje dhomë ndenjë me shume hapësirë, një kuzhinë të veçuar, korridorin i cili bën ndarjen tek 3 dhomat (një nga dhomat e pajisur me tualet personal) dhe tualeti. Orientimi i këtij apartamenti është JUG-LINDJE-PERËNDIM, duke e bërë apartamentin të ketë dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Zonë ideale për një jetesë të qete familjare për arsye të afërsisë me kopshte, shkolla 9-vjecare, të mesme, institucione dhe qendra biznesi.

Mos hezitoni të na kontaktoni në :

+ 355 67 402 8100
+ 355 67 402 8101

Taget mbi pronën