Apartament në shitje pranë shkollës Bajram Curri - Homeland.al
63.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament në shitje pranë shkollës Bajram Curri

Për Shitje
7
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m2
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament tek zona e Xhamllikut pranë shkollës Bajram Curri. Apartamenti ka sipërfaqe totale 65 M2 dhe ndodhet në katin e 3 të një pallat ekzistues. Orientimi i këtij apartamenti është veri-jug. Organizohet në një koridor i cili bën shpërndarjen në 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhomë ndenje + hapësire kuzhine.

Taget mbi pronën