Apartament në shitje tek 21 dhjetori - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament në shitje tek 21 dhjetori

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Apatament ne shitje tek 21 Dhjetori. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 në një ndërtim pa ashensor.
Ambienti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon të mbyllur me vetratë. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje-Perendim dhe ekziston mundësia të përshtatshëm për tu ndarë dhe ne 2 apartamente 1+1 & 2+1.

Taget mbi pronën