Apartament në shitje tek Ish-Profarma - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament në shitje tek Ish-Profarma

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Apartament në shitje tek Ish-Profarma. Organizim i apartamentit përbehet nga 2 dhoma, 1 sallon, 1 tualet dhe një ballkon me sipërfaqe totale prej 96.05.
Momentalisht ndërtesa është në fazë pllakash dhe është pranë përfundimit.

Cmimi për këtë apartament është 105’655 Euro

Mos hezitoni të na kontaktoni në :

+355674028100
+355674028100

Taget mbi pronën