Apartament ne shitje tek Rruga "Riza Cerova" - Homeland.al
350.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 415m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament ne shitje tek Rruga “Riza Cerova”

Për Shitje
25
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 415m2
Property floor icon Kati: 8
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament ne Rrugen “Riza Cerova”.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 415m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te.
Per me shume detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën