Apartament ose zyre me qira te rruga e Barrikadave - Homeland.al
500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 98,4
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror

Apartament ose zyre me qira te rruga e Barrikadave

Për Qira
June 19, 2020
207
ID: 812
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 98,4m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2006
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 2 min
Property publication date Data e publikimit: June 19, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Barrikadave, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Barrikadave
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2 te rruga e Barrikadave pranë qendrës së Tiranës.
Ndodhet në katin e 1-rë dhe ka sipërfaqe totale 98,4 m².
Organizohet në sallon mjaft të bollshëm, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Orientimi i apartamentit është nga Veri-Lindje, duke bërë që cdo ambient i tij të ketë ndricim natyral gjatë gjithë ditës.
Sistemi ngrohje/ftohjes është qendror dhe shtëpia ka izolim akustik dhe termik. Dritare doppio xham, cka bën evitimin e të gjitha zhurmave apo ajrit të ftohtë/nxehtë nga jashtë.
Mund të jepet dhe për zyra, bosh, duke qenë se dhe për shumëvite ka funksionuar si zyrë.
Vlera e qirasë mujore neto është 500 Euro.
Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.