Apartament ose zyre per qira ne Bllok,Tirane - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 105
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament ose zyre per qira ne Bllok,Tirane

Për Qira
October 05, 2020
102
ID: 907
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 105m²
Property floor icon Kati: 9
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 4min
Property publication date Data e publikimit: October 05, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Qender,Tirane,Shqiperi
Zona: Qender
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Pranë qendrës jepet me qira apartament 2+1+2 në një pallat te ri, në katin e 9-të, jo të fundit.
Organizohet në sallon ndenjie me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë Bllokut dhe Qendrës.
Vendndodhja është lehtësisht e aksesueshme, në një nga zonat më komerciale dhe të preferuara të kryeqytetit.
Është totalisht i investuar dhe jepet me qira bosh për zyrë ose banim.
Dhomat janë të pajisura me kondicioner.
Cmimi i qirasë mujore është 800Euro.
Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.