Apartament per Qira 2+1 ne Rrugen e Kosovareve,Tirane - Homeland.al
650
Property size icon Sipërfaqja e pronës 112
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/Kondicioner

Apartament per Qira 2+1 ne Rrugen e Kosovareve,Tirane

Për Qira
December 11, 2020
70
ID: 957
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 112m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: December 11, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kosovareve,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Kosovareve
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ne një nga zonat më të preferuara për të jetuar,në katin e 2-të të një pallati të ri me ashensor,
pranë Nobis,jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 112m².Prona e llojit aparatment banimi,
ndodhet në një pallat të ri të sapo përfunduar në Rrugën e Kosovarëve.
Apartamenti është i përfunduar dhe është duke u montuar aktualisht kuzhina e gatimit.
Apartamenti është i shtruar me parket,ka një tualet të montuar me të gjitha pajisjet Hidrosanitare,
ballkon si dhe ka një verandë rrteh 61.75 m2.Jepet me qira Bosh.
Për më shumë info apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni në cdo moment.