Apartament per Qira 2+1+2 prane Sheshit Wilson,Tirane - Homeland.al
750
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I kompletuar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per Qira 2+1+2 prane Sheshit Wilson,Tirane

Për Qira
August 27, 2020
100
ID: 880
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I kompletuar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: August 27, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Sheshi Willson
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një nga zonat më të preferuara të Tiranës,pranë Sheshit Wilson, jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 100 m².
Apartamenti organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe një ballkon.
Gjithashtu apartamenti ka gjithcka të nevojshme për një jetesë komode dhe është I areduar në mënyrë bashkëkohore.
Per me teper prane ka institucione të shumllojshme dhe njësi shërbimi.
Apartamenti ndodhet në pallat të ri, në katin e 5-të me ashensor.
Vlera e qirasë mujore është 750Euro.
Për një vizitë në pronë,na kontaktoni në cdo moment.