Apartament per qira 3+1 ne Don Bosko! - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobilluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per qira 3+1 ne Don Bosko!

Për Qira
September 08, 2020
61
ID: 890
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobilluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15min
Property publication date Data e publikimit: September 08, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Don Bosko,Tirane,Shqiperi
Zona: Don Bosko
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 3+1 në pallat të ri,në zonën e Don Boskos kati i 2-të.
Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi prej te cilave njëra është dhomë matrimoniale dhe tjetra me dy krevate tek me dalje në ballkon.
Njëra prej dhomave është dhomë studimi ku ju mund të lexoni nën qetësinë e dhomës.
Dhoma e ndenjies është e bashkuar me kuzhinën duke krijuar kështu nje hapësirë të bollshme.
Apartamenti jepet plotësisht I mobiluar dhe ka një arredim bashkëkohor.
Te gjitha dhomat janë të shtruara me parket.
Tualeti është I pajisur me sistem ventilimi.
Ndodhet në një zonë të qetë dhe tepër të preferuar me shumë facilitate pranë si:supermarket,bare,restorante,farmaci etj. që të ofrojnë një jetesë komode.
Cmimi i qirasë mujore është 400 Euro.
Për ta parë apartamentin, na kontaktoni në cdo moment!