Apartament per qira 3+1 tek Bulevardi Bajram Curri - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Gjysem i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament per qira 3+1 tek Bulevardi Bajram Curri

Për Qira
August 31, 2020
320
ID: 882
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Gjysem i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: August 31, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Bajram Curri,Tirane,Shqiperi
Zona: Farmaci Daja,Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 2-të të një pallati të ri me ashensor, jepet me qira apartament 3+1 me sipërfaqe 100 m2.
Apartamenti është gjysëm I mobiluar.
Organizohet në ambientin e ndenjies së bashku me një kuzhinë gatimi, tre dhoma gjumi,një tualet me dritare dhe një ballkon.
Ndodhet në një nga zonat më të preferuara, tek Bulevardi Bajram Curri,duke qenë se është shumë pranë me Bllokun apo dhe zona të tjera kyce të Tiranës.
Gjithashtu ka akses direkt me transportin publik dhe pranë ndodhet cdo facilitet i mundshëm për një përditshmëri komode.
Nëse jeni familjarë, rreth e rrotull banesës ndodhen institucione të ndryshme arsimore për cdo grupmoshë.
Cmimi i qirasë mujore është 400 Euro.
Për ta parë apartamentin, na kontaktoni në cdo moment.