Apartament per Qira 3+1+2 ne Bllok - Homeland.al
1.200
Property size icon Sipërfaqja e pronës 280
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Oxhak

Apartament per Qira 3+1+2 ne Bllok

Për Qira
September 04, 2020
55
ID: 889
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 280m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Oxhak
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: September 04, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Sheshi Wilson
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 7-të dhe të fundit të një pallati në bllok, jepet me qera apartament 3+1+2 me sipërfaqe 280 m².
Ka një sallon mjaft të bollshëm me pamje fantastike dhe me oxhak, tre dhoma gjumi ku njëra
prej tyre është matrimonialeme ballkon dhe dy tualete ku njëra ka ajrim natyral.
Pranë dhomës matrimonialë ndodhet dhe tualeti, i cili ka aspirim natyral.
Dyshemeja e apartamentit është e shtruar me parket të cilësisë së larte.
Gjithashtu ka një verandë 90 m2 tepër relaksuese, të gjelbëruar, e cila ju ofruar mundësinë të shijoni
pasditet nën shoqërinë e miqve dhe familjes suaj për barbekju.
Punimet janë absolutisht të një kualiteti superior dhe ka arredim të stilit modern.
Apartamenti jepet plotesisht I mobiluar.
Për shkak të pozicionit, apartamenti ka ndicim natyral gjate gjithë ditës.
Është zona perfekte që të ofron shumë facilitate pranë si njësi administrative,bare,restorante,shkolla etj.
Pallati është I mirë administruar dhe zona është e qetë.
Vlera e qirasë mujore është 1200 Euro.