Apartament per qira ne Misto Mame,Tirane - Homeland.al
40.000LEKE
Property size icon Sipërfaqja e pronës 190
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament per qira ne Misto Mame,Tirane

Për Qira
December 02, 2020
122
ID: 951
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 190m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: December 02, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Misto Mame,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Misto Mame
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 7-të të një pallati të ri me ashensor,jepet me qira apartament 3+1 me sipërfaqe 190 m2.
Apartamenti është gjysëm I mobiluar.
Organizohet në ambjentin e ndenjies së bashku me një kuzhinë gatimi,tre dhoma gjumi,një tualet me dritare dhe një ballkon qe rrethon apartamentin.
Apartamenti ndodhet në Misto Mame.
Gjithashtu ka akses direkt me transportin publik dhe pranë ndodhet cdo facilitet i mundshëm për një përditshmëri komode.
Cmimi i qirasë mujore është 40 000 Leke.
Për ta parë apartamentin, na kontaktoni në cdo moment.