Apartament per qira ne Myslym Shyr Tirane - Homeland.al
700
Property size icon Sipërfaqja e pronës 148
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per qira ne Myslym Shyr Tirane

Për Qira
July 22, 2021
40
ID: 1144
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 148m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2014
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit: July 22, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 7minm²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Myslym Shyri,Tirane,Shqiperi
Zona: Myslym Shyr
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament me sipërfaqe 148m², me vendodhje në Myslym Shyr.
Apartamenti organizohet në një korridor që të con në dhomën e ndenjies e cila ka plot hapësirë dhe një ballkon,
ambientin e kuzhinës të ndarë më vete dhe dy dhoma gjumi njëra prej të cilave është matrimoniale me tualet dhe ballkon.
Zona është një ndër më të preferuarat në Tiranë duke qenë se lidhet shumë mirë me zonat e tjera të qytetit për shërbimin publik.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-të të një pallati të ri dhe cilësor 8 katësh.
Sistemi i ngrohjes/ftohjes bëhet me kondicioner në cdo ambient dhe është totalisht i arreduar në mënyrë komode.
Eshtë një apartament me ngjyra të ngrohta rrethuar nga drita natyrale dhe plot hapësirë.
Vlera e qirasë mujore është 700 Euro dhe për një vizitë në pronë, mund të na kontaktoni në cdo moment.