Apartament per Qira prane Qendres Kristal Tirane - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 92
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per Qira prane Qendres Kristal Tirane

Për Qira
October 06, 2020
220
ID: 909
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 92m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2009
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: October 06, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Komuna e Parisit,Tirane,Shqiperi
Zona: Komuna e Parisit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 në një zonë tepër të preferuar pranë Komunës së Parisit.
Apartamenti ndodhet në kat të 2-të, me sipërfaqe 92m2.
Eshtë i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjie me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar me gjithcka të nevojshme në stil modern dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë.
Dyshemeja eshte e shtruar e gjitha me parket cilësor.
Pallati është cilësor I ri me ashensor.
Aksesimi është i kollajtë dhe zona është shumë preferenciale.
Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!