Apartament per qira tek Gjiri i Lalzit,Durres - Homeland.al
575
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per qira tek Gjiri i Lalzit,Durres

Për Qira
September 13, 2021
102
ID: 1175
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit: September 13, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Hamallaj,Gjiri i Lalzit,Durres
Zona: Gjiri i Lalzit
Kodi ZIP 1017
Shteti: AL
Përshkrimi

Në natyrën e mrekullueshme të Hamallaj,jepet me qera apartament 1+1 në Valamar Residences,GJIRI I LALZIT, Durrës.
Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje me ambientin e gatimit, korridor, dhomë gjumi, një tualet dhe dy ballkone .
Apartamenti është i mobiluar totalisht me një stil minimalist, me ngjyra të ngrohta
dhe tepër komod sic mund të shihet nëpër foto.
Ndodhet vetëm 100m nga bregu i detit.
Ndërtesa ku ndodhet apartamenti rrethohet nga hapësira të gjelbërta, të përshtatshme
për dreka të qeta në natyrë, ku mund të shijoni në qetësi muzgun pranë Adriatikut.
Gjithashtu, përreth komunitetit mund të gjeni disa restorante të shkëlqyera tradicionale, dyqane,
markete të cilat ju lehtësojnë jetesën.
Cmimi i qirasë mujore është 575Euro/Muaj.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.