Apartament 1+1 per qira prane kompleksit Magnet,Tirane - Homeland.al
35.000Leke
Property size icon Sipërfaqja e pronës 62
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per qira prane kompleksit Magnet,Tirane

Për Qira
May 07, 2021
99
ID: 1083
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 62m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: May 07, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ndre Mjeda,Tirane,Shqiperi
Zona: Prane Kompleksit Magnet
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 në një zonë tepër të preferua pranë kompleksit Magnet.
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të, me sipërfaqe 62 m2.
Eshtë i organizuar në një dhomë gjumi,një dhomë ndenjieje me ambientin e gatimit,një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar me gjithcka të nevojshme në stil modern ndricuar nga drita natyrale gjatë
gjithë ditës.
Dyshemeja është e shtruar e gjitha me pllaka.
Pallati është cilësor i ri me ashensor.
Aksesimi është i kollajtë dhe zona është shumë preferenciale.
Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë mos hezitoni te na kontaktoni!