Apartament per qira tek Ish Ekspozita,Tirana - Homeland.al
450
Property size icon Sipërfaqja e pronës 76
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per qira tek Ish Ekspozita,Tirana

Për Qira
122
ID: 1006
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 76m²
Property floor icon Kati: 11
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2002
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Jo
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Gjergj Fishta,Tirane,Shqiperi
Zona: Ish ekspozita
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 11-të të një pallati të ri me ashensor, tek ish Ekspozita
jepet me qira apartament 1+1 me sipërfaqe 76m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi,një dhomë gjumi,një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është i arreduar mirë dhe ofron komoditet.
Cdo ambient i tij është plot dritë për shkak të orientimit jug-lindje që ka.
Vendi në të cilin ndodhet është ndër më të preferuarit për banim.
Cmimi i qirasë mujore është 450 Euro/Muaj.
Për një vizitë në pronë,na kontaktoni në cdo moment.