Apartament per qira tek Kopshti Zoologjik,Tirane - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per qira tek Kopshti Zoologjik,Tirane

Për Qira
November 23, 2020
69
ID: 941
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: November 23, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Kopshti Zoologjik,Tirane,Shqiperi
Zona: Kopshti Zoologjik
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira një apartament 1+1 në katin e tretë të një pallati të ri,
tek kopshti Zoologjik. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65m2 dhe organizohet
në një dhomë gjumi matrimoniale,një sallon ndenje bashkë me kuzhinën, një tualet
dhe një ballkon .Të gjitha hapësirat janë të bollshme dhe tepër praktike.
Apartamenti është plotësisht I mobiluar me një arredim modern.
Pothuajse të gjitha ambientet janë të shtruara me parket cilësor gjë që e bën apartamentin akoma më komod.
Gjithashtu ka një ndriçim natyral në shumë prej dhomave të apartamentit për shkak të orientimit favorizues.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është nje nga zonat më të preferuara në Tiranë,
pasi ka akses në njësi të ndryshme shërbimi, e favorshme për transport public etj.
Qiraja mujore është 400 euro/muaj.Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.