Apartament per qira tek Rruga e Kavajes,Tirane - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per qira tek Rruga e Kavajes,Tirane

Për Qira
March 29, 2021
88
ID: 1043
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: March 29, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kavajes,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Kavajes
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira një apartament i bollshëm me organizim 2+1+2 te Rruga e Kavajës.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe totale prej 115m2.
Korridori bën shpërndarjen në ambientet e apartamentit; dy dhomat e gjumit, dhoma e ndenjes, këndi I kuzhinës dhe dy tualete.
Të gjitha ambientet janë të shtuara me pllaka. Dhomat janë të pajisura me kondicioner.
Apartamenti jepet I mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka një qira prej 400 Euro në muaj.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.