Apartament per shitje 2+1+2 ne Bllok,Tirane - Homeland.al
188.700
Property size icon Sipërfaqja e pronës 111
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per shitje 2+1+2 ne Bllok,Tirane

Për Qira Për Shitje
November 18, 2020
207
ID: 938
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 111m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: November 18, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 në një nga zonat më të preferuara në Tiranë,Bllok.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë.
Godina në të cilën ndodhet prona,ka kontruksinon me themele betonarme,
pllakë dhe strukturë mbajtëse betonarme, mure të jashtëm dhe perimetral tulle.
Godina në të cilën ndodhen pronat është projektuar e llojit Godinë Banimi,
shërbimi 10 kate me dy kate parkim nëntokë.Eshtë Pozicionuar në zonën e Bllokut
shumë afër me qendrën e tiranës gjë e cila ju ofron një jetesë komode me të
gjitha facilitete pranë.Aksesi hyrjes në pronë realizohet me shkallë të
brendshme dhe me ashensor.

Apartamenti organizohet një korridor në hyrje,një koridor lidhës përmes
dhomave të gjumit me tualetet,ambjent ndenjeje me ballkon,ambjent gatimi,
2 dhoma gjumi me ballkone Frances , 2 tualete dhe një Depo në hyrje të pronës.
Hyrja realizohet nëpermjet një dere të blinduar.
Apartamenti ka rifinitura të një niveli normal.
Dyert e brendshme janë me material druri,dyert e daljes ne ballkon
dhe dritaret janë profil duralumini me xham Shtrimi i dyshemesë në të gjithë
ambjentin është realizuar me pllaka gresi.
Tualetet nuk kanë ajrim natyral.Shtrimi i dyshemesë në tualete është realizuar
me pllaka gresi,ndërsa muret anësore janë te veshur me pllaka majolike.
Tavani është i suvatuar dhe i lyer.At
Apartamenti rrethohet me dritë gjatë gjithë kohës për shkak të pozicionimit që ka.
Cmimi i shtijes është 188700€.Apartamenti gjithashtu lëshohet me qira,cmimi i qirasë
mujore eshte 575€/Muaj.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni në cdo moment.