Apartament per shitje 2+1 prane Medresese,Tirane - Homeland.al
60.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament per shitje 2+1 prane Medresese,Tirane

Për Shitje
December 22, 2020
185
ID: 966
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1970
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: December 22, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Memo Meto,Tirane,Shqiperi
Zona: Tek Medreseja
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 për shitje tek restorant Durrësi, 84m² kat i katërt i mirë rikonstruktuar.
Apartamenti ndodhet në një lagje të qetë,ne katin e katërt
të një pallati ekzistues pa ashensor 5 katësh ku të gjitha janë apartamente banimi.

Apartamenti është plotësisht i rikonstruktuar dhe organizohet në një dhomë ndenje me ambientin e kuzhinës,
dy dhoma gjumi,një tualet,një koridor
dhe një ballkon i mbyllur.

Pallati është ndërtim ekzistues, me tullë të plotë të kuqe,me breza betoni dhe me soleta SAP,
nën një mbulesë me soletë beton arme të hidroizoluar.
Fasadat janë pjesërisht të suvatuara.

Dritaret kanë qenë me kasa druri dhe me xhama të thjeshtë(që nga ndërtimi),
por sot shumca e tyre janë zëvendësuar me dritare me profile me xhama të thjeshtë dhe disa
prej tyre janë të pajisur me grila.

Hyrja për në pallat është e thjeshtë, kafazi i shkallëve është i hapur me plot ndricimi dhe
ventilimi realizohet në mënyrë natyrale.
Kafazi i shkallëve është i suvatuar dhe i lyer.
Shkallët janë të shtruara me bazamak granili, me parapet me elemente të parapergatitur
beton arme ndërsa sheshpushimet janë të shtruara me pllaka granili vendi 25×25 cm.

Apartamenti,objekt I këtij vlerësimi ndodhet në katin e katërt dhe nga brenda.
Cmimi i shitjes është 60.000Euro i negociueshem.

Apartamenti është rikonstruktuar dhe paraqitet në gjëndje dhe kushte shumë të mira mirëmbajtjeje.
Kështu dyshemeja është e shtruar me pllaka gresi ne gjendje të mirë mirëmbajtjeje.
Muret anësore dhe tavanet janë e të suvatuara dhe të lyera.

Dera e hyrjes në apartament është e blinduar,ndërsa dyert e brendeshme janë tambuarato.
Dritaret janë me tek xham të pajisura me grila.

Apartamenti ka një tualet i cili është i shtruar i veshur dhe e kompletuar me pajisjet hidrosanitare.
Tualeti ndricohet dhe ventilohet në mënyrë natyrale.Lartësia e katit është2.8 m.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.