Apartament per shitje ne Durres me cmim Okazion - Homeland.al
45.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 164
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament per shitje ne Durres me cmim Okazion

Për Shitje
December 03, 2021
101
ID: 1237
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 164m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: December 03, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Apolonia, Durrës, Shqipëri
Zona: Aplonia
Kodi ZIP 2001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në qytetin bregdetar të Durrësit pranë apolonisë, shtëpi 2+1+2 në shitje me sipërfaqe totale 110m²+60m² Verandë.
Organizohet në sallonin e ndenjies me kuzhinën e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë.
Apartamenti ndodhet në katin e 7-të, në një ndërtesë të re.
Shitet bosh sic mund të shihet në foto dhe është në proces hipotekimi.
Pallati ofron parkim nëntokësor dhe parkim të hapur i cili është vetëm për banorët.
Cmimi i shitjes është okazion, 45.000 Euro.
Për ta vizituar pronën nga afër, na kontaktoni në cdo moment.