Apartament per shitje me pamje nga deti ne Golem,Durres - Homeland.al
111.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 74
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per shitje me pamje nga deti ne Golem,Durres

Për Shitje
November 10, 2020
292
ID: 934
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 74m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: November 10, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Golem,Durres,Shqiperi
Zona: Golem,Durres
Kodi ZIP 2504
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament në shitje në oazin e ujërave të bregdetit të bukur mesdhetar në Golem, Durrës.
Një apartament fantastik ku mund të shijoni lindjet dhe perëndimet e bukura të diellit.
Pamja nga ballkoni është befasuese.Ky apartament me plot hapësirë i sapo rinovuar
është perfekt për çiftet dhe familjet e vogla që janë në kërkim të një apartamenti
për pushime ose si mundesi investimi.Apartamenti organizhohet në një dhomë gjumi dhe një dhomë
ndenjeje bashkë me ambientin e gatimitme një mobilim bashkëkohor me stil minimalist.
ATM,dyqane ushqimore,bare dhe restorante ndodhen shumë pranë apartamentit.
Apartamenti ndodhet ne vije te parë me detin dhe vetëm disa minuta larg qytetit antik të Durrësit.
Kryeqyteti, Tirana është 45 minuta me makinë.Apartamenti posedon dekomuntecaion të rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes eshte 111 000 Euro i negociueshëm.
Për një vizitë nga afër mos hezitoni të na kontaktoni.