Apartament per shitje ne kompleks rezidencial ne Ali Dem,Tirane - Homeland.al
79.900
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament per shitje ne kompleks rezidencial ne Ali Dem,Tirane

Për Shitje
March 24, 2021
117
ID: 1034
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 13min
Property publication date Data e publikimit: March 24, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Ali Dem,Tirane,Shqiperi
Zona: Ali Dem
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor të mirëadministruar,
shitet apartament 2+1+2 me sipërfaqe 90m2.
Organizohet ne një minikorridor që ka akses direkt në dhomën e ndenjes e cila është e bashkuar me këndin e kuzhinës,
ambientin e ngrënies dhe një ballkon. Po ky korridor bën lidhjen edhe me njërin nga tualetet e apartamentit.
Ka dy dhoma gjumi, njëra matrimoniale ku ndodhet tualeti tjetër.
Apartamenti është i gjithi i mobiluar me arredim modern që mundëson një jetesë sa më komode.
Per shkak të orientimit dhe dritareve që apartamenti ka, ndricohet nga drita natyrale pergjatë ditës.
Cmimi i shitjes është 79.900Euro.
Për ta parë nga afër,mos hezitoni te na kontaktoni në cdo moment.