Apartament per shitje ne kompleks te ri tek rruga 5 Maji, Tirane - Homeland.al
88.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 104
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Chiller

Apartament per shitje ne kompleks te ri tek rruga 5 Maji, Tirane

Për Shitje
September 20, 2021
38
ID: 1187
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 104m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 11
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2021
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Chiller
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: September 20, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga 5 Maji,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga 5 Maji
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament në pallat të ri tek rruga 5 Maji.
Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi,një dhomë ndenje me ambientin e kuzhinës,
dy tualete me dritare pra me ventilim natyral,
të pajisura me të gjitha pajisjet hidrosanitare dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-rt të një pallati të ri 11 katësh.
Ka një sipërfaqe totale prej 104m2 kurse sipërfaqja e brendshme është 93m2.
Orientimi i apartamentit është perëndim.
Dyshemeja është e gjitha e shtruar me parket .
Apartamenti është bosh dhe shitet I tillë me një cmim 88.000 Euro.
Kompleksi ku ndodhet apartamenti ofron hapësira të gjelbërta,
të bollshme, termoizolim, izolim akustik.
Apartamenti është një mundësi fantastike banimi ose investimi.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.