Apartament per shitje ne qytetin e bukur te Pogradecit! - Homeland.al
45.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament per shitje ne qytetin e bukur te Pogradecit!

Për Shitje
February 22, 2021
56
ID: 1011
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2003
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: February 22, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Shetitorja 1 Maji,Pogradec,Shqiperi
Zona: Shetitorja 1 Maji
Kodi ZIP 7301
Shteti: AL
Përshkrimi

Në qytetin e bukur të Pogradecit,50m larg liqenit,shitet apartament me sipërfaqe 100m2.
Apartamenti organizohet në një dhomë gjumi,një kuzhinë të ndarë më vete,dy tualete,një depo dhe 3 ballkone.
Pozicionohet në katin e 7-të dhe të fundit të një pallati ndërtuar në vitin 2003.
Apartamenti ka pamje nga liqeni.Për ju qe po mendoni të blini një shtëpi pushimi në Pogradec apo pse jo dhe
të jetoni në qytetin e qetë,larg stresit qyteteve të mëdha,ky do të ishte opsioni perfekt.
Hapësirat janë mjaftueshëm të bollshme nëse dëshironi të ri-organizoni apartamentin në 2+1.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë apo për më shumë informacion mos heziotni të na kontaktoni.