Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri Tirane - Homeland.al
Sipas Kerkeses
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri Tirane

Për Shitje
January 05, 2022
104
ID: 1256
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1980
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: January 05, 2022
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga Myslym Shyri
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament në shitje, 2+1, pallati i vjetër, në rrugën “Myslym Shyri” me sipërfaqe 90m².
Apartamenti përbëhet nga një sallon pritje, një kuzhinë gatimi,
dy dhoma gjumi ku njëra prej tyre është me ballkon dhe një tualet.
Ndodhet në katin e katërt të një pallati pa ashensor.
Apartamenti rrethohet nga drita natyrale duke qenë se rrihet nga dielli.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt, me certifikatë pronësie.
Zona ku ndodhet apartamenti është një ndër më të preferuarat në Tiranë për të banuar.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.