Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri,Tirane - Homeland.al
200.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 114
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri,Tirane

Për Shitje
April 06, 2021
100
ID: 1051
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 114m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2002
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: April 06, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Myslym Shyr,Tirane,Shqiperi
Zona: Myslym Shyr
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament luksoz në Myslym Shyr.Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 114 m² .
Ndodhet në katin e tretë dhe është i strukturuar në: 2 tualete, 2 ballkone, 2 dhoma gjumi,
1 dhomë garderobë,1 ambient gatimi dhe sallon pritje.
Shitet së bashku me një garazh të përfshirë në cmim, i cili është 17 m².
Ka izolim termik të fasadës, izolim akustik për të eliminuar zhurmat dhe për të rritur
cilësinë e jetesës brenda apartamentit.
Te gjitha tavanet e punuara me gips dhe me izolim akustik, e gjithë dyshemeja e shtruar
me parket cilësor dhe muret me letër murale.
Apartament me orientim jug-lindje, duke I dhënë dritë dhe ngrohtësi gjatë gjithë ditës.
Cmimi I shitjes së apartamentit totalisht I mobiluar si në foto është 200.000 euro.