Apartament per shitje ne Selite te Vjeter,Tirane - Homeland.al
Sipas Kerkeses
Property size icon Sipërfaqja e pronës 58
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per shitje ne Selite te Vjeter,Tirane

Për Shitje
April 29, 2021
52
ID: 1072
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 58m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 13min
Property publication date Data e publikimit: April 29, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Selite e Vjeter,Tirane,Shqiperi
Zona: Selite e Vjeter
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet brenda një kompleksi rezidencial të mirëadministruar në Selitë të Vjetër, pranë Xhamisë.
Apartamenti i tipit 1+1 është i pozicionuar në katin e tretë të një godine të re me ashensor.
Organizohet në një korridor i cili bën shpërndarjen nëpër ambientet e apartamentit.
Një tualet, i cili ndricohet dhe ajroset në mënyrë natyrale, i bollshëm dhe i investuar.
Më tej vijon dhoma e ndenjes sëbashku me këndin e gatimit dhe kuzhinën.
Dhoma e ndenjes ka dalje në një verandë të madhe e cila ka pamje të lirë nga Liqeni i Tiranës.
Apartamenti ka një sipërfaqe të brendshme 58m², sipërfaqja e verandës 20m² dhe hapësira e përbashkët 7m².
Kompleksi ofron qetësi dhe privatësi maksimale.
Apartamenti është plotësisht i investuar dhe është dhënë gjithnjë me qira, ndaj mund të konsiderohet edhe si mundësi investimi.