Apartament per shitje prane Liqenit Artificial,Tirane - Homeland.al
169.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per shitje prane Liqenit Artificial,Tirane

Për Shitje
March 24, 2021
46
ID: 1036
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115m²
Property floor icon Kati: 9
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: March 24, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Sami Frasheri,Tirane,Shqiperi
Zona: Prane Liqenit Artificial
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shume pranë liqenit artificial të Tiranës , shitet apartament 2+1+2 në pallat të ri, në katin e 9-të.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m² .
Organizohet në dy dhoma gjumi, sallon pritje, ambient gatimi, dy tualete dhe një ballkon.
Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ndodhet në zonë mjaft të zhvilluar dhe njëkohesisht të preferuar.
Cmimi i shitjes është 169000 Euro.
Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.