Apartament per shitje rruga Ferit Xhajko,Tirane - Homeland.al
66.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament per shitje rruga Ferit Xhajko,Tirane

Për Shitje
February 12, 2021
48
ID: 1008
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: February 12, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ferik Xhajko,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Ferik Xhajko
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 2-të të një pallati me ashensor, Rruga Ferit Xhajko
shitet shtëpi 2+1 me sipërfaqe totale 65m².
Objekti është ndërtim i vitit 1990.
Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, një ambient gatimi, 1 tualet si dhe 1 ballkon.
Rifiniturat: Dera kryesore e hyrjes për në apartament është me material të blinduar,
dyert e brendeshme janë tamburato.
Dritaret janë me material duralumini dopio xham.
Dyshemeja eshte e shtruar me pllaka ne te gjitha ambientet.
Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë.
Gjithashtu keni pranë linjën e autobusit apo dhe facilitete të tjera të nevojshme për një jetesë komode.
Vlera e shitjes është 66000 Euro.
Për një vizitë në pronë,mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.