Apartament per shitje tek Bulevardi Zogu i Pare Tirane - Homeland.al
Sipas Kerkeses
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per shitje tek Bulevardi Zogu i Pare Tirane

Për Shitje
April 30, 2021
106
ID: 1075
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: April 30, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Zogu i Pare,Tirane,Shqiperi
Zona: Bulevardi Zogu i Pare
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të dhe të fundit të një pallati ekzistues, tek Bulevardi Zogu i Parë.
Ka një sipërfaqe prej 75m2 dhe organizohet në dy dhoma gjumi, ku njëra është matrimoniale,
një dhome ndenje së bashku me këndin e gatimit, një tualet i cili ndricohet
dhe ajroset në mënyrë natyrale dhe një ballkon.
Apartamenti është plotësisht i investuar dhe i mobiluar.
Ambientet janë të shtruara me laminat dhe dhomat janë të pajisura me kondicioner.
Zona ku ndodhet apartamenti ofron një jetesë komode pasi ndodhet afër qendrës dhe i ka të gjitha facilitetet pranë.
Tarraca e apartamentit është ristauruar përpara një viti dhe është me izolim.
Apartamenti është një mundësi shumë e mirë investimi.
Për ta vizituar pronën nga afër mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.