Apartament per shitje tek Libri Universitar, Bllok Tirane - Homeland.al
160.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament per shitje tek Libri Universitar, Bllok Tirane

Për Shitje
May 31, 2021
101
ID: 1113
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: May 31, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Libri Universitar
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në katin e 3-të të një pallati të vjetër pranë Librit Universitar,Tiranë.
Apartamenti organizohet në dhomën e ndenjies, ambjent gatimi dhe ngrënie më vete, një korridor që ndan dhomat e gjumit dhe në një tualet.
Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 100m².
Zona në të cilën ndodhet është ndër më të preferuarat në Tiranë.
Për më tepër, pranë ka cdo facilitet të nevojshëm pranë për një jetesë komode.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes është 160.000Euro.
Për më shumë info apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni në cdo moment.