Apartament per shitje tek rruga Bardhyl, Tirane - Homeland.al
750€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 112.3
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament per shitje tek rruga Bardhyl, Tirane

Për Shitje
January 12, 2022
109
ID: 1260
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 112.3m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: January 12, 2022
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Bardhyl, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga Bardhyl
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 pranë shkollës Kongresi i Lushnjës, rruga Bardhy, Tiranë.
Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një pallati ekzistues pa ashensor dhe ka një sipërfaqe 112.3m².
Organizohet në një dhomë ndenje bashkë me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi të shtruara me parket,
një tualet si dhe një verandë 45m².
Apartamenti është i rikonstruktuar së fundmi dhe posedon certifikatë të rregullt pronësie.
Cmimi i shitjes është 750€/m².
Nëse dëshironi të organizojmë një vizitë për te parë apartamentin nga afër, na kontaktoni në cdo moment.