Apartament pranë Disko Venue - Homeland.al
78.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 72m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament pranë Disko Venue

Për Shitje
11
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 72m2
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 pranë ish disko Venue. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te, me orientim lindje-perendim. Aktualisht eshte dhene me qera per periudhe kohe afatgjate.
Objekti eshte ndertim i vitit 1985, i realuziuar me konstruksion parafabrikat. Hapesirat e perbashketa perfshin kafazin e shkalleve, i cili ka ndricim edhe ajrim natyral edhe ndodhet ne gjendje te mire.
Prona e llojit apartament, ka organizim te brendshem 2+1 dhe perbehet nga keto ambiente: Dhome ndenje + kuzhina, 2 dhoma gjumi, korridori, 1 tualet, 1 ballkon.

Taget mbi pronën