300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 89
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament me qira te Pazari i Ri me super cmim!

Për Qira
March 26, 2020
500
ID: 739
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 89m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: March 26, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
Zona: Selvia
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 3-të të një pallati 5-katësh te Pazari i Ri , jepet me qera shtepi 2+1 me sipërfaqe totale 89 m².
Zona në të cilën ndodhet është shumë pranë Qendrës së Tiranës.
Është totalisht i mobiluar dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë.
Gjithashtu keni pranë një gjimnaz dhe një shollë 9-vjecare, linjën e autobusit apo dhe facilitete të tjera të nevojshme për një jetesë komode.
Vlera e qirasë mujore neto është 300 Euro.