70.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament te rruga Rrapo Hekali , Tirane

Të shitura/Të dhëna me qira
August 01, 2019
399
ID: 401
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: August 01, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Rrapo Hekali, Tiranë, Albania
Zona: Kodra e Diellit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 4-ët të një pallati të rri te rruga Rrapo Hekali, pranë rezidencës “Kodra e Diellit”, shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 90 m². Apartamenti organizohet në sallonin e ndenjies me kënd gatimi, i gjithi i shtruar me parket, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Për shkak të orientimit jug-perëndim, apartamenti është plot dritë.
Prona ndodhet në proces hipotekimi dhe shitet me një cmim prej 70 000 Eurosh.
Zona në të cilën ndodhet ka cdo facilitet të nevojshëm pranë si shkolla, kopshte, supermarkete apo dhe njësi të tjera shërbimi, cka do ja u lehtësojnë përditshëmrinë tuaj.
Gjithashtu, shumë pranë ndodhet dhe transporti publik.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.