350
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 1+1 te rruga Sulejman Delvina

Të shitura/Të dhëna me qira
July 29, 2019
281
ID: 398
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: July 29, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Zona: Sulejman Delvina
Kodi ZIP 1001
Shteti: AF
Përshkrimi

Në katin e 6-të të një pallati të ri të vitit 2005 te rruga Sulejman Delvina, jepet me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 85 m².
Eshtë krejtësisht i mobiluar me mobilie moderne dhe i pajisur me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme.
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinën e gatimit, një dhomë gjumi, tualet dhe një verandë me sipërfaqe 30 m².
E gjithë shtëpia është e shtruar me parket.
Ndodhet në zonë mjaft të preferuar dhe të zhvilluar.
Cmimi i qirasë mujore është 350 Euro.
Për ta parë nga afër pronën, na kontaktoni në cdo moment.