Shitet apartament 3+1+2 te Kopshti Zoologjik - Homeland.al
235.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 218
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i arreduar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 3+1+2 te Kopshti Zoologjik

Të shitura/Të dhëna me qira
December 06, 2019
479
ID: 570
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 218m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i arreduar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: December 06, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Shyqyri Brari, Tiranë, Albania
Zona: Kopshti Zoologjik
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat të ri te Kopshti Zoologjik , në një nga zonat më të mira për banim dhe më të kërkuarat njëkohësisht, shitet apartament 3+1+2.
Ka një sipërfaqe totale prej 218 m², nga ku rreth 71 m² janë verandë dhe pjesa tjeter banim i organizuar në sallon ndenjie me kuzhinë gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.
Apartamenti është në katin e 5-të dhe në kat ka vetëm dy banesa.
Posedon certifikatë të rregullt pronësie dhe shitet me një cmim prej 235,000 Euro.
Gjithashtu për shkak të orientimit jug-perëndim, prona ka dritë natyrale dielli gjatë gjithë ditës.
Për ta parë nga afër, mos hezitoni të na kontaktoni.