Apartament në shitje tek Ambassador 1 - Homeland.al
300.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament në shitje tek Ambassador 1

Për Shitje
16
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115m2
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament në shitje tek Ambassador 1, pranë Liceut Artistik
– Sipërfaqe totale prej 115 m2
– Kati i 6
– 2 dhoma gjumi
– 2 tualete
– ballkon me pamje panormike
– 2 sisteme ngrohje , ngrohje me kaldaje me gaz dhe me kondicioner ne secilen nga dhomat
– pallati ka sistem sigurie 24 ore
– Perfekte për investim pasi aktualisht ka një qira aktive 4 vjecare
Çmimi për këtë apartament është 300’000€

Taget mbi pronën