Apartament tek Komuna e Parisit - Homeland.al
127.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 93.33m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament tek Komuna e Parisit

Për Shitje
14
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 93.33m2
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament në një nga zonat më të kërkuara në Tirane, Komuna e Parisit tek Rruga Medar shtylla. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje e cila është e bashkuar me kuzhinën, 1 tualet dhe 2 ballkone .Orientimi është perëndim dhe cdo dhomë është e shtruar me parket . Çmimi i pronës është 127’000 € dhe sipërfaqe totale e pronës është 93.33 m2.

Taget mbi pronën