Apartament tek Komuna e Parisit - Homeland.al
145.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 124m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament tek Komuna e Parisit

Për Shitje
23
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 124m2
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartamenti eshte me siperfaqe 125 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, kati i katert banim. Aparatamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi nje sallon ndenje dhe kuzhine me vete gatim e ngrenie, si dhe nje tualet . Ka ne perberje te tij edhe 2 ballkone.Ka orientim Lindje Jug perendim. apartamenti ka mundesi pershtatje ne 3+1 dhe ndodhet ne rrugen Tish Daia, shume prane Kompleksit KIKA 2.

Taget mbi pronën