Apartament tek Parku i Liqenit - Homeland.al
3.000/m2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 107m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament tek Parku i Liqenit

Për Shitje
16
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 107m2
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AF
Përshkrimi

Apartament në shitje në nje pallat te ri në hyrje të Parkut të Liqenit të Tiranës.
Sipërfaqja e këtij apartamenti është 107 m2, i organizuar në 2 dhoma gjumi dhe një sallon. Prona ndodhet ne katin e 4 banim me orientim jug. Pallat i vitit 2022 dhe çmimi i shitjes së kësaj prone ështe 3000€ për m2, i negociueshëm.

-Një nga zonat më të qeta dhe të kërkuara në Tiranë ( pranë me markete, shkolla, kopështe dhe ambiente sportive).

Taget mbi pronën