Apartament tek zona e Ministrisë së Jashtme. - Homeland.al
100.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 93m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament tek zona e Ministrisë së Jashtme.

Për Shitje
22
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 93m2
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament në rrugën Vllazen Huta, pranë Ministrisë së Jashtme. Ambienti ndodhet ne nje pallat te vitit 2000, ne katin e 3. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me ambient gatimi të ndarë, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është rikonstruktuar së fundmi me qualitet te lartë bashkëkohor .
Sipërfaqja totale e apartamentit është 93 m2. Ambienti është i ndriçuar me orientim Lindje-Perendim.

Taget mbi pronën